• Oto kokusu esanslarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İnsan sağlığına tehdit oluşturacak kimyasallar içermez. Endüstriyel olarak kullanımı yasal esanslar kullanılmaktadır. Talep edildiğinde esans analiz sonuçları tarafınıza gönderilir.

 

  • Oto kokuları uzun süre temas halinde kumaş, parke, deri gibi yüzeylerde renk kaybına yol açabilir. İpinden asılarak kullanılmalıdır.

 

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. KDV %18'dir.

 

Oto Kokusu - Dağ Çilegi - Elma - Vanilya
Özel Kesimli - 80x60 mm Ebat
Adet
Fiyat
 
1000
400,00 TL
   
2000
700,00 TL
   
     

 

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLIDIR.

 

 

 

Oto Kokusu
Oto kokusu, arabalarda kullanılan ve arabanın havasını güzelleştiren kokulu ve baskılı metaryallerdir. Hemen hemen her arabada olması nedeni ile çok tercih edilirler. Araba kokusu arabada sabit kalması nedeni ile uzun süre reklamınızı yapmaktadır.
Oto kokularında dört renk ofset baskı ve özel renkler kullanılabilir. Kağıt seçiminde, 200 gr. ve üst gramajlar kullanılır. Kağıtların üstüne baskı yapıldığında, 1.4 mm. emprenye kartona sıvanır. Bu noktada, piyasada uygun fiyat alınan oto kokuları, emprenye kartona sıvanmadan mukavva karton kulanılmaktadır. Bu tarz yapılan imalatlar hemen etkisini kaybetmektedir. Bu nedenle imalatta ne kullanıldığı mutlaka araştırılmalı ve sorulmalıdır.
Oto kokusu imalatına başlanmadan önce, grafik tasarım ,ile üzerine yapılacak olan baskı ayarlanır. Müşteri onayı alındıktan sonra baskı işlemi başlar ve esanslama işlemi yapılır. Bu noktada emprenye kartonun özelliği vardır ve esans kartona emdirilir. Koku işlemi bitince, poşetleme yapılarak, müşteriye teslimat yapılır.
Piyasada pek çok firma, kullandığı kokuları merdiven altı kullanmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki bu tarza kokular, sağlığa zararlıdır. Şiddetli baş ağrıları ve kansorejen, alerjik etki yapabileceği gibi koku hemen etkisini kaybederek baskılı metaryalin hemen atılmasına neden olur. Bu nedenle çok ucuza satılan oto kokularından uzak durmakta fayda vardır. Bu tarz siparişler verilmeden önce imalatı yapan firma incelenmelidir.
Oto kokusu, araç satan firmalar, araç servisleri, ehliyet kursları, petrol istasyonları, restoranlar, sağlık kuruluşları, eğitim kuruluşları, oteller, emlakçılar, ürün satan firmalar tarafından imal ettirilirler. Aslında her sektöre uygun reklam aracıdır ve her sektör rahatlıkla kullanılır.
Oto kokusu, başlı başına teknik isteyen bir baskı örneğidir. Oto kokusu bastırmak için öncelikle tasarımınızı ve logo, iletişim bilgileri hazırlanır. Müşterinin arzusuna göre, istenilirse içine resim bile eklenebilir. Sağlık açısından zararı olmayan kokulardan seçim yapılmalıdır. Kokular konusunda dikkat edilmesi gereken şey, arabanın camlarının uzun süre açık olması, arabada sigara içilmesi kokuların etkisinin hızlı azalmasına neden olmaktadır.
İstanbul ofset olarak biz oto kokusunda kaliteli malzeme ve kaliteli esans kullanmaktayız. 4 renk baskı istenilirse hatta artı renklerde kullanarak, önlü arkalı basım işlemi yapabiliyoruz. Oto kokusunda iddalı ve kaliteli işçiliğimiz ile 15 yıldır hizmetinizdeyiz. İstediğiniz model, baskı ve şekilde üretim yaptığımızdan bize güvenebilirsiniz.

   
   
Üretim Süresi 14 Gündür.