TAKSİTLİ FİYATLARIMIZI SORUNUZ
 
 
Çift Yönlü İnsert (A4)
115 gr. Kuşe Çok Renkli - 21 x 29 cm Ebat
Adet
Fiyat
 
 
2000
310,00 TL
   
 
5000
600,00 TL
   
 
10,000
1100,00 TL
   
    Tasarım ücreti 50 TL dir.    
Çift Yönlü İnsert (A3)
115 gr. Kuşe Çok Renkli - 21 x 29 cm Ebat
Adet
Fiyat
 
 
1000
450,00 TL
   
 
5000
1200,00 TL
   
 
10,000
2100,00 TL
   
    Tasarım ücreti 100 TL dir.    
İnsert Kırım (Katlama) Ücretleri
Adet
Fiyat
 
 
5000
90,00 TL
   
 
10000
120,00 TL
   
 
20000
200,00 TL
   

 

 

 

 

İnsert
İnsert, parakende satılan ürünler hakkında bilgi vermek veya kampanya, değişiklik duyurmak için hazırlanan baskılı föylerdir. Genelde tek sayfa veya 2 sayfa olarak basılırlar. Anlık bilgi değişikliği içinde basılabilirler, onbeş günlük veya haftalık baskıya girebilirler. Marketler ve parakende mağazaları için vazgeçilmezlerdir.
İnsertler, 80-90 gr. kağıtlara 4 renkli basılırlar. İnsert Basım kalitesi yüksektir. Ne kadar canlı ve renkli basılırlarsa o oranda dikkat çekmektedirler. İnsert baskınızı yapacak olan matbaanın grafik tasarım ve dizgi işleri çok önemlidir. Hazırlanan grafik tasarım kaydedilir ve siz yeni ürün ekleme ve çıkartma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Özetle, anlaştığınız baskı kurumu sayesinde insert baskısında hız kazanır ve aynı kaliteyi tutturursunuz. İnsert tasarımlarında, izlenecek olan yöntem baskıya girecek olan ürünlerin yerleşim planını hazırlamak ve dikkat çekici tasarımlar yaratmaktır. Market alışverişlerinizde çantanıza atılan veya posta, dağıtım yolu ile size ulaşan insertler ne kadar kaliteli kağıt ve canlı tasarımlar varsa o oranda dikkat çekmektedir. İnsert baskısında yapılan en ufak bir imla hatası, müessesenizi müşteri karşısında zor duruma sokabilmektedir. Bu nedenle çalışılacak olan basım tesisi çok dikkatlice seçilmelidir.
İnsert baskısında kullanılacak olan resimlerin yani diaların yüksek çözünürlükte olması, baskıda kalitenin yakalanmasını sağlar. Daha sonra yapılan tasarımlar ile öne çıkması gereken ürünler ayarlanır. Bu ayarlamalar, arka fon renkleri ile de oynayarak hazırlanabilir. İnsert içinde kullanılacak olan metinlerin uzun olmaması ve ürünün ön planda olması nedeni ile yapılır. metinler az kullanılarak, ürünler ve fiyat, kampanya bilgileri kısa bir şekilde verilir. Böylece, sade ve müşterinin dikkatini çekecek şekilde insert tasarımı tamamlanır. Kağıt seçimi ve tasarım yapıldıktan sonra ofset baskı yapılır. Ofset baskıda istenilen her ebat ve şekil uygulaması yapılabilmektedir. Üstelik, baskı adetiniz ne kadar yüksek olursa o oranda maliyetleriniz de düşecektir.
İnsert baskısı çoğu basım tesisi tarafından kolay bir iş olarak görülür. Fakat, insert baskısı, profesyonellik ve kaliteli grafik tasarım istemektedir. Bu konuda profesyonelleşmiş ve müşteriye nasıl hitap edeceğini bilen bir basım tesisi, sizi yönlendirecektir. İstanbul ofset olarak, insert baskılarında uzun süren tecrübemiz ve kaliteli baskımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

   
   
Üretim Süresi 4 işgünüdür.