Etiket - Çıkartma Kartvizit boyu
Parlak Kuşe 90 gr - 85 x 53 mm Ebat
Adet
Fiyat
 
1000
80,00 TL
   
2000
150,00 TL
   
5000
300,00 TL
   
Etiket - Çıkartma (A5)
Parlak Kuşe 90 gr - 14 x 20 cm Ebat
Adet
Fiyat
1000
270,00 TL
2000
500,00 TL
5000
1150,00 TL

 


Çıkartma ve etiket basımı

Etiketler ürün tanıtımı, yapıldığı tarih veya ürünün yapıldığı firmanın tanıtımı için yapılan kendinden yapışkanlı ya da yapışkansız yapılan baskılı materyallerdir. Etiketlerin yüzlerce türü ve baskı çeşidi vardır. Fakat, bugün en fazla kullanılanlar, barkodlu, fiyat etiketi, içten yapışmalı, şeffaf, kapatıcı olan modelleridir.
Herhangi bir ürünü aldığınızda üzerinde bir etiket olmasını istersiniz. O ürünün nerede ve ne zaman, kimin tarafından yapıldığını görmek tüketiciye daima kalite ve güven duygusu verir. Bu nedenle etiket ve çıkartmalar çok etkili reklam araçlarıdır. Hemen hemen her sektör de etiket kullanılmaktadır. Tekstilde, ürün ambalajının üstünde ,dış ve iç ortamlarda kullanılabilirler. Bu nedenle her tür etiket her ebatta yapılabilmektedir.
İstenilen her şekil ve büyüklükte etiket baskısı yapılabilmektedir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak olmak üzere kesimli etiket baskıları vardır. Üstelik, etiketleri iç ortamda ve dış ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her iki şarta göre baskı yapılabilmektedir. Etiket baskılarında istediğiniz adet baskı yaptırabilirsiniz fakat, ne kadar çok adet bastırırsanız maliyetler düşer ve daha hesaplı olur. Önemli olan, grafik tasarım uygulamasıdır. Grafik uygulaması ile  etiketlerde harikalar yaratır. Renk ve model senekleri yapılan işin havasını yüzde yüz değiştirir.
Yapışkanlı yapılan etiketler, 1. hamur ya da kuşe kağıttan 4 renk ofset baskı veya serigraf uygulaması ile basılırlar. Serigraf baskı ile yapılan etiketler dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Damla etiketler, baskı yapıldıktan sonra üzerine sürülen bir kimyasal ile şeffaf ve damla şeklini alırlar. Dış ve iç ortamlarda kullanıldıkları gibi, tekstilde de kullanılırlar.
Tüm etiket baskıları 4 renk ofset veya serigraf baskı ile yapılır. Genelde 80 gr. parlak kuşe kağıt kullanılır. Etiket baskılarında ilk olarak grafik tasarım yapılır. Daha sonra ofset baskı yapılır. Eğer adet az ise serigraf baskı yapılır, daha sonra ebatlara bölünerek kesim işlemi yapılır ve paketleme işlemine girer.
İstanbul ofset matbaa olarak etiket ve çıkartma baskılarında her tür baskı işlemi ile hizmetinizdeyiz. Az ve çok adetlerde işimizin kalitesini ve fiyatlarını almadan baskı yaptırmayın.

   
   
Üretim Süresi 7 işgünüdür.