Bardak Altlığı baskı
Karton Taban - 9 x 9 cm Ebat
Adet
Fiyat
 
 
1000
400,00 TL
   
Bardak Altlığı baskı Mat Selefonlu
Kauçuk Taban - 9 x 9 cm Ebat
Adet
Fiyat
 
 
1000
450,00 TL
   

 

Bardak Altlığı basımı
Masaların üstünde sıcak veya nemden etkilenme olmasın diye bardak altlığı kullanılır. Bardak altlıkları, üstüne yapılan baskı ile aynı zamanda çok iyi bir reklam aracıdır. Masaların üstünde sabit kaldıklarından ve uzun süre kullanılmaları nedeni ile iyi promosyonlar arasında kabul edilirler.
Karton bardak altlıklarında iki yüze birden ofset baskı yapılır. ofset baskı yapıldıktan sonra araya karton sıkıştırılarak altlığın mukavemeti sağlanır. PVC bardak altlıklarında, tek yöne baskı yapılarak alt kısma kauçuk malzeme ile kapatma yapılır. Alt cama gelen kısmı mantar olan bardak altlıklarında, cam üzerinde kayma olmamaktadır. Mantar, 3 mm ve baskı yapılacak olan kağıt, kuşe veya benzeri olarak kullanılır.
Bardak altlıklarında en etkili olan yöntem alt yüzeyde Nova ismi verilen malzemesi kullanılır. Nova aynı zamanda mause padlerde de kullanılır. Çünkü bu malzeme camda en fazla tutunabilen malzemedir. Tek yüzeye baskı yapılıp alt yüzey Nova kaplı bardak altlıkları en kaliteli bardak altlıklarıdır. Novanın desenleri vardır ve rengi siyahtır. Malzeme genel olarak 3 mm. kullanılır.
Frekanslı üretilen bardak altlıklarında, pres yapılarak kenarlar kapatılır. Bu nedenle kenarlar açılarak bardak altlığında deforme hiç olmamaktadır. Alt kısma gelen malzeme gene Novadır. Üst kısmında ise kuşe üzerine 4 renk ofset baskı yapılır.
Bardak altlıklarının imalatı çok önemlidir. Uzun süre kullanılmaları gerekir, su ve nem, sıcak nedeni ile deforme olmamalıdırlar. Genel olarak piyasada 9x9 olarak imal edilirler. Fakat, müşteri isteğine bağlı olarak çok farklı şekillerde de üretim yapılabilmektedir. Baskının kalitesi ve renk kullanımına kadar bardak altlığı çok önemli bir baskıdır. Piyasada çok az sayıda firma bardak altlığı üretir. İstanbul ofset olarak biz, bardak altlığında imalatçı firmayız. Bardak altlığı üretiminde dikkat edilecek olan şey, baskının okunabilir olması ve malzemenin kalitesidir. Kare ve yuvarlak olanlar standart olan modellerdir. Farklı olan modeller, özel bıçak yapımı ile imal edilirler. Maliyetler bu noktada değişebilmektedir.
Bardak altlığı konusunda imalatçı firma olarak, kaliteyi her zaman bizimle sorunsuz yaşarsınız. İstanbul baskı olarak, daha çok ajansların teklif verdiği bu sektörde cazip fiyatları ve kalitemizi mutlaka görün.

   

Karton tabanlı bardak altlıkları genelde pub, cafe ve restoranlarda üzerine konan bardağın ıslaklığını çekmesi için kullanılmakta ve tek kullanımlık ürünler olmaktadır. Promosyon ürünü olarak kullanımı çok azdır.

 

Kauçuk tabanlı ve pvc yüzeyli bardak altlıkları promosyon sektöründe çok sık kullanılan uzun ömürlü bardak altlıklarıdır.

 
Üretim Süresi 12 işgünüdür.
   
Coaster - Bardak Altlığı - Bardak altı - Promosyon Bardak Altlığı